Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Osoite

Puolueiden kansainvälinen demokratiayhteistyö – Demo Finland
Hermannin rantatie 8 (sisäänkäynti: Verkkosaarenkatu 5)
00580 HELSINKI
Finland
Sähköposti: info(at)demofinland.org
Henkilöstön sähköpostit: etunimi.sukunimi(at)demofinland.org

Laskutustiedot

Paperilaskut:
Puolueiden kansainvälinen demokratiayhteistyö (DEMO) ry
20264708
PL 100 80020
Kollektor Scan

Sähköiset laskut: 20264708(at)scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Verkkolaskuosoite: 003720264708
Operaattori: OP(OKOYFIHH)
Aineistomuoto: Finvoice

Henkilökuntamme

Jonna Haapanen

Ohjelmajohtaja

Kansainvälisen ohjelmatoiminnan johtaminen, ohjelmatoiminta Tunisiassa

+358 50 468 2366 jonna.haapanen@demofinland.org LinkedIn

Anna Antila

Ohjelma-assistentti

Hallinto- ja toimistoasiat, laskutus

+358 50 575 8839 anna.antila@demofinland.org LinkedIn

Anna Juhola

Viestintä- ja ohjelmasuunnittelija

Viestintä, Suomen ohjelmatoiminta

+358 50 543 8581 anna.juhola@demofinland.org LinkedIn

Jussi Kanner

Demokratiatuki- ja dialogiasiantuntija

Suomen ohjelmatoiminta, sidosryhmäyhteistyö

+358 50 304 5345 jussi.kanner@demofinland.org LinkedIn

Linda Lammensalo

Tutkimus- ja viestintäavustaja

+358 40 687 1272 linda.lammensalo@demofinland.org LinkedIn

Eija Mustonen

Ohjelmasuunnittelija

Ohjelmatoiminta Etiopiassa ja Mosambikissa

+ 358 45 235 7800 eija.mustonen@demofinland.org

Saara Nokelainen

Ohjelmasuunnittelija

Ohjelmatoiminta Myanmarissa ja Sri Lankassa

+358 50 368 9876 saara.nokelainen@demofinland.org

Juuso Suutari

Talous- ja hallintokoordinaattori

Talous- ja hallintoasiat

+358 50 308 6706 juuso.suutari@demofinland.org

Elina Vuola

Ohjelmasuunnittelija

Ohjelmatoiminta Sambiassa

+358 50 300 8872 elina.vuola@demofinland.org

Hanne Lyytikkä

Ohjelmasuunnittelija

(vanhempainvapaalla)

Jaa somessa:

Pysy ajan tasalla – tilaa uutiskirjeemme

Saat sähköpostiisi kootusti Demo Finlandin uusimmat uutiset kuusi kertaa vuodessa. Voit peruuttaa tilauksesi koska tahansa.