Hoppa till innehåll

Kontaktuppgifter

ADRESS

Partiernas internationella demokratisamarbete – Demo Finland
Hermanstads strandväg 8
00580 Helsingfors


E-post: info(at)demofinland.org

FAKTURERINGADRESS

Puolueiden kansainvälinen demokratiayhteistyö (DEMO) ry
20264708
PL 100 80020
Kollektor Scan

Elektroniska fakturer: 20264708(at)scan.netvisor.fi
Bilagans format: PDF

E-faktureringsadress: 003720264708
Operator: OP(OKOYFIHH)

Våra anställda

Gary Klaukka

Tf. verksamhetsledare

+358 45 783 23205 gary.klaukka@demofinland.org

Jonna Haapanen

Programledare

Programledning

+358 50 468 2366 jonna.haapanen@demofinland.org LinkedIn

Juuso Suutari

Ekonomichef

Ekonomi- och administration

+358 50 308 6706 juuso.suutari@demofinland.org

Anna Antila

Dialogexpert

Programkoordination i Finland

+358 50 575 8839 anna.antila@demofinland.org LinkedIn

Leena Faurie

Programplanerare

Programkoordination i Etiopian, Kenya och Zambia | Delaktighet för personer med funktionsnedsättning

+358 50 556 6591 leena.faurie@demofinland.org

Katja José

Programplanerare

Programkoordination i Moçambique, Somalia och Tunisien

+358 50 495 2505 katja.jose@demofinland.org LinkedIn

Anna Juhola

Kommunikations- och programplanerare

Kommunikation, programkoordination i Finland

+358 50 543 8581 anna.juhola@demofinland.org LinkedIn

Iida Kalmanlehto

Programplanerare

Programkoordination i Myanmar och Sri Lanka

+358 50 364 3675 iida.kalmanlehto@demofinland.org

Roope Keränen

Programassistent

Administration och byråärenden, fakturering

+358 50 535 9875 roope.keranen@demofinland.org LinkedIn

Anu Juvonen

Verksamhetsledare (på sabbatsår)

LinkedIn

Jutta Marjanen

Programplanerare (på föräldraledighet)

Kvinnors deltagande och jämställdhet mellan könen

Saara Nokelainen

Programplanerare (på studieledighet)

Programkoordination i Myanmar och Sri Lanka

Virva Viljanen

Dialogexpert (på föräldraledighet)

Programkoordination i Finland

Dela på sociala medier: