Hoppa till innehåll

Kontaktuppgifter

ADRESS

Partiernas internationella demokratisamarbete – Demo Finland
Hermanstads strandväg 8
00580 Helsingfors


E-post: info(at)demofinland.org

FAKTURERINGADRESS

Puolueiden kansainvälinen demokratiayhteistyö (DEMO) ry
20264708
PL 100 80020
Kollektor Scan

Elektroniska fakturer: 20264708(at)scan.netvisor.fi
Bilagans format: PDF

E-faktureringsadress: 003720264708
Operator: OP(OKOYFIHH)

Våra anställda

Jonna Haapanen

Programledare

Programledning, program i Tunisien

+358 50 468 2366 jonna.haapanen@demofinland.org LinkedIn

Anna Antila

Programassistent

Administration och byråärenden, fakturering

+358 50 575 8839 anna.antila@demofinland.org LinkedIn

Anna Juhola

Kommunikations- och programplanerare

Kommunikation, programkoordination i Finland

+358 50 543 8581 anna.juhola@demofinland.org LinkedIn

Jussi Kanner

Demokratistöd- och dialogrådgivare

Programkoordination i Finland

+358 50 304 5345 jussi.kanner@demofinland.org LinkedIn

Linda Lammensalo

Forsknings- och kommunikationsassistent

+358 40 687 1272 linda.lammensalo@demofinland.org LinkedIn

Eija Mustonen

Programplanerare

Programkoordination i Etiopien och Moçambique

+ 358 45 235 7800 eija.mustonen@demofinland.org

Saara Nokelainen

Programplanerare

Programkoordination i Myanmar och Sri Lanka

+358 50 368 9876 saara.nokelainen@demofinland.org

Juuso Suutari

Ekonomi- & administrationskoordinator

Ekonomi- och administration

+358 50 308 6706 juuso.suutari@demofinland.org

Elina Vuola

Programplanerare

Programkoordination i Zambia

+358 50 300 8872 elina.vuola@demofinland.org

Hanne Lyytikkä

Programplanerare

(på föräldraledighet)

Dela på sociala medier: